Про нас

        «Будівельний Диспетчер» - це колектив однодумців, в більшості, будівельників-практиків.
  Він створений для допомоги Вам, замовникам, у новому світі різномаїття нових будівельних матеріалів та процесів, технологій та методів, а також для швидкого пошуку потрібних Вам фахівців. У цьому Вам допоможуть досвідчені спеціалісти.
 «Будівельний Диспетчер» організований також для розширення співдружності майстрів високого класу, створення єдиних еталонів (норм) оцінювання якості та вартості роботи , удосконалення культури поведінки, виробничої та виконавчої дисципліни, якості роботи, заснованих на повазі до клієнта, зацікавленості у майбутній співпраці та спільного прямування до певної мети.
            Працюємо  з 2009 у м.Хмельницький.
 Ми взмозі запропонувати вирішення Ваших поточних проблем різними шляхами у межах нашої компетенціїї, а також запропонуємо комплексні рішення будь-якого виникаючого питання. Нам допомагають наші друзі та колеги-спеціалісти, яким ми, в свою чергу, також допомагаємо інформаційно та технічно.

 Життя, часто вирує й примушує Вас робити те, чого не збиралися і чому не вчилися.Ми постараємося стати Вашою надійною підтримкою.


   Задля покращення нашої роботи будемо Вам дуже вдячні,якщо Ви залишите свій відгук (після виконання роботи) на нашу електронну пошту.

 

Яндекс.Метрика