Про фахівців

 Кожен майстер, бригада, організація чи приватна фірма є самодостатньою, самостійною, окремою одиницею і не працюють на «Диспетчера». Вони лише співпрацюють з «Диспетчером».

  Всі спеціалісти несуть повну моральну та матеріальну відповідальність за результат виконаної роботи.

 Майстри не є в штаті «Диспетчера». Їх є велика кількість і постійно збільшується, незважаючи на те, що деякі «відсіюються» під час випробувального періоду. Всі фахівці мають великий досвід у своїй сфері діяльності. Більшість з них мають за плечима чималий закордонний стаж.

 В основному, майстри є вузькопрофільні, але співпрацюють з іншими майстрами, при цьому не втрачається відповідальність!

   Завжди відповідає одна певна людина! Цими критеріями наші майстри дуже вигідно відрізняються від багатьох інших.

Всі майстри є професійно зрілими, щоб оцінити необхідність, обсяг, послідовність виконуваної роботи, щоб дати консультації щодо порядку роботи, підбору будівельних матеріалів, технологій, та термінів виконання, а також для того, щоб скласти попередній та завершальний кошторис, пояснити співвідношення власних розцінок до виконаної роботи. 

 Ми постійно контролюємо діяльність майстрів різними способами. Це є і особистий контроль Диспетчера, і телефонні розмови з замовником, і Ваші відгуки на нашому сайті на пошту (в "контакти"), і т.д. Завжди приємно після виконаної роботи чути вдячний голос із проханням про зв'язок із спеціалістом для наступної роботи. Це і є найвища похвала та визнання з Вашого боку.