Будівельно-ремонтні роботи  Будівельні та ремонтні роботи по своїй суті тісно переплетені (будівельні процеси застосовуються у ремонтах ,а ремонтні-у будівництві).На даний час чітка межа зтерта і саме тому цих два види ми поєднали в один.Звичайній людині немає потреби докопуватися до професійних тонкощей.Все має бути просто і зрозуміло.Будуємо нове та ремонтуємо збудоване.

  Кожен день нам приносить свої радощі і свої складнощі.Кожен день світова будівельна промисловість дивує нас новітніми матеріалами та технологіями їхнього застосування.Не встигли люди призвичаїтися до чогось відомого та перевіренного,як вже "у сусіда" все по-іншому та гарніше.Купити-то купимо,а хто ж це правильно пришпандьорить?..І як знати,що правильно?
  Саме тому, поступово ,майстри набувають вузької спеціалізації у своій роботі.Для того ,щоб правильно застосувати той чи інший матеріал(з його капризами та хитрою вибагливістю виробників до супутніх матеріалів та основ)та взяти на себе відповідальність за результат потрібно, крім загально-будівельних навичок,відвідувати спеціальні семінари та майстер-класи ,які є платними.І при можливості систематично.І на чомусь тренуватись.Як кажуть в рідній армІї:"короткий расказ,правильный показ и длительные тренировки". А нові матеріали,за звичай,не дешеві,і щороку дизайнери,рекламні агенства та ЗМІ(телебачення,газети,журнали..) використовуючи відомі технології масового впливу підвищують цінову планку звичайних речей. І вибирати Вам , а працювати і нести відповідальність майстрам.
   Дуже важливе значення,"з боєм", набуває можливість оцінки якості виконання. будівельно-ремонтних робіт.Головним критерієм оцінки є умови попередніх домовленостей та відповідність державним нормам,правилам та стандартам.


    В загальному  , можна виділити 4 класи якості виконання робіт:

   "Економ"  -клас   характеризується використанням звичайних дешевих будівельних матеріалів(по мінімальним цінам виробників,спецмагазинів та ринку),звичайних недорогих будівельно-ремонтних робіт без заключення юридичних договорів(крім юрид.осіб),по бажанню замовника з необхідною юридичною та технічною документацією і без допомоги професійних дизайнерів та шопінг-помічників.

   "Середній"-клас характеризується використанням матеріалів середньої цінової категорії(також під замовлення),з послугами дизайнера,по бажанню замовника із заключенням юридичних договорів,юридичним та технічним супроводом і виконанням із можливими незначними погрішностями,що не напружують господарів(власників).

   "Еліт"-клас виділяється використанням найсучасніших чи антикваріатних дорогих матеріалів(в більшості під замовлення),супроводом професійного дизайнера,юридичним і технічним супроводом та бездоганним професійним виконанням.Може включати елементи творчого ексклюзиву.

   " Преміум "- клас включає тільки творчі ексклюзивні роботи бездоганного виконання та всі ознаки роботи "еліт"-класу.

Усі види ремонтно-будівельних робіт в залежності від класу якості оцінюються по певним загально-хмельницьким розцінкам,крім "Преміум"-класу,що оплачується за довільними цінами авторів-митців.

 


 

 

  Наші майстри мають великий досвід у виборі якісних матеріалів, мають своїх перевірених поставників, допоможуть вам у дизайнерських та технічних підготовках, у закупівлі та доставці матеріалів, проведуть вчасно якісні роботи та нададуть певні гарантіїї на результат.

Вам потрібно лише подзвонити і порозмовляти із Диспетчером. За 15-20 хв. Диспетчер зв"яже вас із потрібним та вільним фахівцем.

 

   Послуги Диспетчера безкоштовні !

 т .  ( 0 9 8 )- 03- 72- 720 

       ( 0 6 3 )- 701 -73- 60     МАКСИМ