Гіпсокартонні роботи

  Гіпсокартонні роботи являються частиною новітніх західних технологій, що скорочують у рази термін будівництва та ремонту. Так як при монтажі гіпсокартонних конструкцій застосовується дуже мала кількість води, таке будівництво називають " сухим ". Гіпсокартон як будівельний матеріал має надзвичайно великі переваги перед традиційними матеріалами, але його використання потребує чітких знань та великого  досвіду. Те, що здається найлегшим на перший погляд, при самостійному непрофесійному застосуванні " виливається" у гарну копієчку через зіпсований матеріал, даремно втрачені трудодні та зіпсовані нерви.

 

  Рекомендовані нами фахівці мають знання та досвід у застосуванні різних видів гіпсокартонних плит у різних ситуаціях, змонтують будь-яку завибагливу " фігуру "  у та  на різних площинах, подальше оздоблять та здадуть роботу у найкращому завершеному вигляді. 

 

 За Вашими бажаннями, схемами та планами наші спеціалісти влаштовують різні простінки, декоративні перегородки різної товщини та висоти, вирівнюють стіни та стелі із застосуванням гіпсокартонних конструкцій та приклеюванням листів на спеціальний клей до міцної основи ( стелі,стін, підлоги...). Додатково, із застосуванням пінопласту, мінеральної вати та скловати, проводиться утеплення та звукоізоляція будівель і приміщень.

 

Гіпсокартонні роботи тісно пов"язані із супутніми роботами по електромонтажу, влаштуванню сантехніки, ізоляції, систем зв"язку, контролю та безпеки тощо. І потрібно наперед гарно проміркувати про правильне розташування всього необхідного у товщі гіпсокартонних конструкцій аби завжди мати вільний та зручний доступ до центральних вузлів комунікацій і вільно користуватись благами міської цивілізації. Задля Вашого спокою пропонуємо Вам користуватись послугами досвідчених спеціалістів, що довгий час співпрацюють із суміжними колегами. 

 

 

Розділ у доопрацюванні.