Каналізація. Септики

   

   Каналізація   є штучним ( неприродним ) водовідведенням . Через потрібну систему труб, жолобів, каналів, тощо .. вода та розчинені в ній речовини має попасти до місця накопичення і очистки , і в подальшому - або у підземні води , або до відкритих водойм ( річок, ставків, озер,водосховищ ,моря чи океану).

   При плануванні каналізації спеціалісти керуються дуже простими фізичними законами та законами логіки.В першу чергу : все має подорожувати самопливом, коли є можливість використати перепади висоти. Інакше доводиться застосовувати спеціальні насоси , що змушують нечистоти рухатись угору та на великі відстані.

   По-друге, грає велику роль правило " з меншого  до більшого ", тобто починається каналізація з труб малого діаметру та переходить у більший діаметр, з початку витікає мала кількість нечистот і в кінці є змога накопичуватись великій кількості.

   По-третє, повинно бути якомога менше кутів повороту по всій довжині каналізації та якомога  "гладкіша " їх величина ( при можливості вибору бажано замість кута в 90 градусів влаштовувати попарно два кути по 45 градусів .Тоді зменшується вірогідність забивання каналізаціїї.

   В четверте, система каналізації повинна бути герметичною, тобто потрібно виключити просочування смердючо-шкідливих газів назовні. Це досягається правильним монтажем, використанням якісних матеріалів, застосуванням водяних затворів та газовідводних труб.

  В п"яте, на всьому протязі каналізаційної системи повинні бути облаштовані спеціальні ревізійні колодці чи ревізійні віконця, що служать для контролю за чистотою системи та її прочистки в разі забивання труб на певних ділянках.

  По-шосте, нечистоти перед попаданням у природне середовище, мають обов"язково очищатися !!! Для цього використовують септики та відстійники .

   Відстійники - це дуже великі септики. які використовують у системах очищення міськводоканалів та великих підприємств у кожній країні.

   А про септики існують багато статей, одні з яких пропонуємо прочитати у інтернеті :

http://ibud.ua/?cat=art&itm=3587

http://www.builderclub.com/statyi/inzhenernye-sistemy/kanalizaciya-avtonomnaya-kanalizaciya-dlya-doma-septik/

http://ceptik-dom.ru/

http://bochka.uaprom.net/a20391-septik.html  ....

 

 

 

   " Будівельний диспетчер "  співпрацює із майстрами, бригадами та фірмами, що мають досвід у влаштуванні каналізації та септиків різного виду та призначення, відповідають за якість виконання , практичність і довговічність змонтованих комунікацій та споруд . Наші спеціалісти тісно співпрацюють із державними  оганами , безпосередньо контролюючими даний вид будівельної діяльності.

 

Диспетчер має налагоджені ділові стосунки із  хмельницькими виробниками-поставниками будь-якої кількості  матеріалів. Ви будете приємно здивовані економії коштів та якості матеріалів. 

 

 Послуги Диспетчера безкоштовні !

 

 т .  ( 0 9 8 )- 03- 72- 720 

       ( 0 6 3 )- 701 -73- 60     МАКСИМ