Вивезення сміття

Часто ви не задумуєтеся. що комусь потрібне те, що ви викидаєте. А люди готові прийняти від вас непотрібне вам, але потрібне їм в певний час. Тож ви можете завезти, наприклад, машину будівельного сміття на будівельний майданчик до вашого сусіда, якому потрібно підсипати фундамент будівлі чи підняти рівень ділянки. Не потрібно платити великі гроші і відвозити сміття аж на міське звалище, варто скористатись оголошеннями про місця прийому сміття , грунту чи глини і т. інше у розділі     Довідника усіх послуг м. Хмельницького        " Приймаю ",  віддати людям зі свого району непотріб та  зекономити гроші.

 

 Подзвонивши Диспетчеру, ви можете вирішити проблему із вивезенням сміття з вашого об"єкту ( квартири, будинку, дачі, ділянки, підприємства, території і т. інше.).  Диспетчер сам підскаже вам, яка машина потрібна і зв"яже вас із вільним водієм потрібної вантажівки і ви домовитесь про оплату перевезення, місце та час вивезення.

 

 Також Диспетчер оперативно ( на протязі 10-15 хвилин ) допоможе вам із пошуком необхідної спецтехніки ( навантажувач, екскаватор, міні-екскаватор, автовишка, кран, маніпулятор, бульдозер, "бочка " для викачки води та септиків... ) та із пошуком людей ( спеціалістів, вантажників, прибиральників...). Просто скажіть Диспетчеру про вашу проблему і не пізніше 10-15 хвилин ви будете розмовляти із потрібною вам людиною з вашого району міста чи з найближчого до вас району міста.

  Послуги Диспетчера безкоштовні !

Т . ( 0 9 8 )- 03- 72- 720

 ( 0 6 3 )- 701 -73- 60  МАКСИМ .    З 9.00 до 20.00, нед.-вихідний.