Ворота

  Ворота - це та перепона у загальному загородженні (будинку,ділянки...),що надає можливість проникати на загороджений об"єкт кількаразово за певний період чи постійно. Саме це і є одним із головним критерієм вибору виду воріт Далі слідують :

* по призначенню : побутові, промислові

* по міцності матеріалу та конструкції

* по принципу дії (відкатні, розпашні, ролетні, гаражні )

* по механізму (ручні, автоматичні, напівавтоматичні)

* по світлопропусканню (глухі чи прозорі)

 Звичайно, кожен вид воріт має свої переваги та недоліки, але саме головне- це міцність конструкції та надійність механізмів, що забезпечують роботу воріт. Самі розумієте ,як себе почуваєш, коли ні заїхати,ні виїхати...

З естетичного боку, ворота по своїй формі,кольону,матеріалу,стилю... мають гармонувати із загальним стилем будинку чи огорожі. Це є ознака смаку та правильного розуміння природної краси та гармонії .

Вже стає звичним застосування автоматики, що відкриває чи закриває ворота без рукоприкладства.Це є дуже і дуже зручним плодом технічного прогресу, що особливо розумієш у ненасну погоду чи після важкого робочого дня.

Рекомендуємо при проектуванні та монтажі воріт завжди звертатись тільки до професіоналів,,що мають великий досвід у цій галузі.Тоді можна жити спокійно...