Земельні роботи

 

 

Відколи люди позлізали з дерев чи повиходили з води ,вони бажають твердо стояти на твердій землі.Але нам мало просто дивитися на Божі витвори,у нас завжди виникають ідеї по зміні існуючого.А якщо ще й будуємося,то без шпортання у болоті аж ніяк не обійтись.

  Земельні роботи є невід"ємною частиною будівельних робіт.
Вони заключаються у розриванні(копанні,бурінні,культивуванні)грунту та його переміщенню(плануванню горбиків,ямок,рівнинок;перевезенню,заміні тощо).
Всі земельні роботи завжди мають якусь мету та доцільність,так як це одна з найважчих і недешевих робіт.

Роботи проводяться вручну ,з допомогою загальнобудівельної і спецтехніки ,та змішаним способом.
Робти вручну використовуються при малих об"ємах роботи,при відсутності техніки чи неможливості використання техніки на   відповідній ділянці.
В основному земельні роботи проводяться при підготовці до закладення фундаментів,ландшафтних дизайнах,огородженні ділянок,садово-городніх роботах,проведенні комунікацій,застосуванні дренажів,водовідведень,водопостачання та водоутримання,ізоляцій та іншого захисту різних споруд,будівництві доріг та тротуарів.
Ми пропонуємо Вам допомогу у проведенні будь-яких земельних робіт з допомогою техніки необхідного виду чи вручну та під керівництвом чи наглядом досвідчених фахівців.


Можливе оформлення всієї необхідної документації та отримання дозволів на проведення земляних робіт на проблемних ділянках.


 Послуги Диспетчера безкоштовні !

 

 т .  ( 0 9 8 )- 03- 72- 720 

       ( 0 6 3 )- 701 -73- 60     МАКСИМ